cze 26 2014 Moc e-papierosów
Komentarze: 0

Zasadniczo każdy e-papieros ma taką samą moc, jego budowa pozwala na dopasowanie odpowiedniej siły liquidu, ale z zasady każdy model, mimo swej budowy i parametrów działa w tym kontekście niezależnie.

Właściwa moc, jaką mają e-papierosy, zależy od płynu, który składa się z glikolu propylenowego i czystej nikotyny, czyli inaczej liquidu. To ona ma odpowiednie stężenie nikotyny w roztworze, która w konsekwencji warunkuje jego moc. Moce e-fajek są różne, możemy palić tzw. "zerówki", czyli liquidy o zerowej zawartości nikotyny. Szeroki wybór proponuje między innymi sklep fajkowo.pl. Możemy wybrać liquid o zawartości 12 mg lub 18 mg, a dla "hardcorowców" dostępna jest również zawartość 24 mg, tylko, że w tym przypadku dozowane liquidu powinno być ostrożne, gdyż taka zawartość może skutkować przedawkowaniem.

Przedawkowanie może mieć katastrofalne skutki dla zdrowia, dlatego powinno się dopasowywać możliwie najniższą moc, która jednocześnie będzie odpowiadać naszym potrzebom i nie będziemy mieli wrażenia niedosytu w czasie palenia. E-papierosy to fantastyczny wynalazek, którego działanie można dopasować do swoich potrzeb.

epalenie : : e-papierosy, epapierosy, papierosy elektroniczne
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz